English
Shqip

Mirsevini ne Hotelin Life Gallery

Mirsevini ne Hotelin me luksoz te Shqiperise, atje ku luksi dhe konforti nderthuren bashke per te bere qendrimin tuaj sa me clodhes dhe te paharrueshem.

Stili i ri i dizajnit te hotelit “Life Gallery” ju fton te zbuloni me te miren qe Korca, Shqiperia ofron ne kete sektor.

Shijoni akomodimin elegant te hotelit tone me plot stil dhe shije. Rezervoni

më shumë 
Life Gallery Hotel ne Korce

Life Gallery Hotel ne Korce

Hoteli ofron 19 dhoma te vendosura ne dy godina me stile arkitekturore te ndryshme. Godina me suitat, 3 ekskluzive dhe 1 Presidenciale, eshte e ndertuar ne vitin 1924 me stil arkitekturor neoklasik. Nderkohe qe suitat jane te areduara sipas stilit minimalist. 

Thjeshtesia dhe bardhesia e tyre te japin nje efekt relaksi.

më shumë 
Life Gallery’s  "Avenue 55"

Life Gallery’s "Avenue 55"


Avenue 55 Vinotek sjell ne Korce nje ambjent intim dhe komod , me nje stil te sofistikuar dhe  mbreselenes i cili ju jep mundesine te perjetoni kenaqesine e  shijimit te nje liste me varietetet e vererave te ndryshme me te mira nga cdo cep i botes

më shumë